• In English
 • Урядом удосконалено Порядок призначення і виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві.

  Документом урегульовано питання призначення та виплати такої одноразової грошової допомоги у разі смерті особи, звільненої зі строкової військової служби, якщо смерть настала протягом року після звільнення її з військової служби внаслідок поранення, контузії, каліцтва, захворювання, пов’язаних із виконанням обов’язків військової служби або з проходженням військової служби, а також у випадках отримання військовослужбовцем строкової служби, військовозобов’язаним або резервістом захворювання під час виконання ним обов’язків військової служби, що призвело до часткової втрати працездатності без установлення інвалідності (в тому числі у разі звільнення, але не пізніше ніж через три місяці після звільнення).

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 17 квітня 2019 р. № 334
  Київ
  Про внесення змін до Порядку призначення і виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Порядку призначення і виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 р. № 975 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 6, ст. 161; 2017 р., № 43, ст. 1341, № 94, ст. 2845), зміни, що додаються.

  2. Фінансування витрат, пов’язаних з виплатою одноразової грошової допомоги, у 2019 році проводиться за рахунок коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2019 рік для Міністерства оборони, інших центральних органів виконавчої влади, що мають у своєму підпорядкуванні військові формування та правоохоронні органи, розвідувальних органів.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73