• In English

 • Уряд затвердив зміни до Порядку призначення, відмови у призначенні та анулювання призначення органу із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання, покликаний поліпшити умови ведення бізнесу у сфері оцінки відповідності колісних транспортних засобів.

  Відповідною постановою передбачається мінімізувати регуляторний тиск та зменшення зайвих витрат суб’єктів господарювання, а також зайвих витрат, пов’язаних з оснащенням такими суб’єктами господарювання власних випробувальних лабораторій для проведення випробувань колісних транспортних засобів, які такі суб’єкти господарювання не планують використовувати, а також зменшення витрат на їх акредитацію.

  Мінекономрозвитку здійснює перегляд нормативно-правових актів на виконання пункту 30 розділу 5 "Дерегуляція і розвиток підприємництва та конкуренції" Плану пріоритетних дій Уряду на 2018 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 № 244.

  Відповідно до Розділу IX Програми діяльності Кабінету Міністрів України, схваленої постановою Верховної Ради України від 14.04.2016 року № 1099-VIII, Кабінет Міністрів України зосереджується на виконання завдань щодо поліпшення умов ведення бізнесу в Україні.


  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 серпня 2019 р. № 786
  Київ
  Про внесення змін до Порядку призначення, відмови у призначенні та анулювання призначення органу із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку призначення, відмови у призначенні та анулювання призначення органу із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 липня 2016 р. № 419 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 55, ст. 1911), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21