• In English
 • Уряд затвердив нову редакцію Порядку попереднього узгодження ціноутворення у контрольованих операціях, за результатами якого укладаються договори, що мають односторонній, двосторонній та багатосторонній характер, для цілей трансфертного ціноутворення.

  Документом прописано механізм узгодження критеріїв, за якими  визначатиметься відповідність умов контрольованих операцій, що здійснюються або будуть здійснені великим платником податків, принципу “витягнутої руки”. 

  Крім того, Порядок визначає, зокрема, процедуру подання та розгляду заяви про проведення процедури попереднього узгодження ціноутворення; перелік документів, подання яких є необхідним для проведення такої процедури, підстави для її припинення, внесення змін до договору, продовження строку або дострокового припинення його дії.

  Реалізація постанови сприятиме зменшенню податкових ризиків, спрощенню податкового адміністрування великих платників податків, а також запобіганню тривалим та витратним процедурам, пов’язаним з перевірками та судовими справами.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 04 липня 2018 р. № 518
  Київ
  Про внесення змін до Порядку попереднього узгодження ціноутворення у контрольованих операціях, за результатами якого укладаються договори, що мають односторонній, двосторонній та багатосторонній характер, для цілей трансфертного ціноутворення

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку попереднього узгодження ціноутворення у контрольованих операціях, за результатами якого укладаються договори, що мають односторонній, двосторонній та багатосторонній характер, для цілей трансфертного ціноутворення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2015 р. № 504 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 59, ст. 1941; 2017 р., № 29, ст. 854), зміни, виклавши його в редакції, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67