• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

  Рішенням приведено даний Порядок  у відповідність із Законами України “Про адміністративні послуги” та “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами — підприємцями”.

  Документом вдосконалено процедуру подання і реєстрації декларації та надано можливість суб’єкту господарювання не засвідчувати її відбитком своєї печатки або у разі відсутності печатки — нотаріально.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 14 лютого 2018 р. № 80
  Київ
  Про внесення змін до Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки

  Кабінет Міністрів України  постановляє:

  Внести до Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2013 р. № 440 (Офіційний вісник України, 2013 р., № 49, ст. 1757; 2015 р., № 42, ст. 1307), зміни, що додаються.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75