• In English
 • Урядом прийнято рішення щодо удосконалення правових основ діяльності державних замовників з оборонного замовлення. Внесено зміни до Порядку планування, формування, розміщення та коригування державного оборонного замовлення, а також здійснення контролю за його виконанням.

  Зокрема, врегульовані питання щодо повноважень державного замовника, у сфері управління якого не перебувають підприємства оборонно-промислового комплексу, удосконалена процедура виконання заходів із створення нових та нарощення існуючих виробничих потужностей, будівництва об’єктів та споруд оборонного та спеціального призначення, уточнені критерії набуття статусу виконавця оборонного замовлення, а також деякі питання формування пропозицій до основних показників оборонного замовлення і договірних відносин у цій сфері.

  Документом зазначений порядок приведено у відповідність до Закону України «Про державне оборонне замовлення», вимог Господарського та Цивільного кодексів України.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 квітня 2018 р. № 291
  Київ
  Про внесення змін до Порядку планування, формування, розміщення та коригування державного оборонного замовлення, а також здійснення контролю за його виконанням

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку планування, формування, розміщення та коригування державного оборонного замовлення, а також здійснення контролю за його виконанням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 р. № 464 “Питання державного оборонного замовлення” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 34, ст. 1402; 2013 р., № 75, ст. 2774; 2017 р., № 47, ст. 1461, № 88, ст. 2689), зміни, що додаються.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21