• In English
 • Уряд затвердив зміни до Порядку планування, формування, розміщення та коригування державного оборонного замовлення, а також здійснення контролю за його виконанням.

  Зазначеним рішенням встановлюється послідовність процесу розгляду, схвалення та погодження проекту основних показників оборонного замовлення, а також їх коригування відповідно до встановлених норм за участі Ради національної безпеки і оборони України та Комітету Верховної Ради України, до предмета відання якого належать питання національної безпеки і оборони, що передбачено Законами України “Про державне оборонне замовлення” та “Про національну безпеку України”.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 24 липня 2019 р. № 667
  Київ
  Про внесення змін до Порядку планування, формування, розміщення та коригування державного оборонного замовлення, а також здійснення контролю за його виконанням

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку планування, формування, розміщення та коригування державного оборонного замовлення, а також здійснення контролю за його виконанням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 р. № 464 “Питання державного оборонного замовлення” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 34, ст. 1402; 2017 р., № 88, ст. 2689; 2018 р., № 35, ст. 1238, № 86, ст. 2828), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21