• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку підготовки, реалізації, проведення моніторингу та завершення реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями.

  Постановою, зокрема, унормовано питання залучення коштів позик міжнародних фінансових організацій для реалізації системних проектів із використанням нових фінансових інструментів. Крім того, розширено коло відповідальних виконавців спільних з міжнародними фінансовими організаціями інвестиційних проектів.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 грудня 2018 р. № 1159
  Київ
  Про внесення змін до Порядку підготовки, реалізації, проведення моніторингу та завершення реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку підготовки, реалізації, проведення моніторингу та завершення  реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2016 р. № 70 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 16, ст. 627; 2018 р., № 37, ст. 1307, № 45, ст. 1571), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27