• In English
 • Уряд затвердив внесення змін до Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Кабінеті Міністрів України.

  Документ забезпечує вдосконалення положень Порядку організації та проведення особистого прийому громадян членами Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2010 року № 924.

  Зокрема, передбачається проведення особистого прийому громадян у приймальні Кабінету Міністрів України Першим віце-прем’єр-міністром України, віце-прем’єр-міністрами України, міністрами, які не очолюють міністерства, та здійснення особистого прийому громадян іншими міністрами безпосередньо у міністерствах у визначеному ними порядку.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 грудня 2018 р. № 1139
  Київ
  Про внесення змін до Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Кабінеті Міністрів України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Кабінеті Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2010 р. № 924 “Про організацію особистого прийому громадян у Кабінеті Міністрів України” (Офіційний вісник України, 2010 р., № 78, ст. 2757; 2016 р., № 73, ст. 2463), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 41