• In English
 • Уряд удосконалив Порядок організації будівництва житла для військовослужбовців та членів їхніх сімей на земельних ділянках, що належать до земель оборони. Постанова прийнята з метою отримання Міністерством оборони України максимальної частки житла (кількості квартир та загальної площі житла) в новобудовах для військовослужбовців та членів їхніх сімей. Документом передбачено удосконалення Порядку організації будівництва без залучення бюджетних коштів за рахунок коштів юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та поширення дії Порядку на Управління державної охорони України. Реалізація рішення сприятиме зменшенню чисельності військовослужбовців, які перебувають на квартирному обліку, та зняттю соціальної напруженості у Збройних Силах України.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 04 липня 2018 р. № 525
  Київ
  Про внесення змін до Порядку організації будівництва житла для військовослужбовців та членів їх сімей на земельних ділянках, що належать до земель оборони

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку організації будівництва житла для військовослужбовців та членів їх сімей на земельних ділянках, що належать до земель оборони, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 р. № 715 “Деякі питання будівництва житла для військовослужбовців та членів їх сімей на земельних ділянках, що належать до земель оборони” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 53, ст. 2103; 2012 р., № 55, ст. 2208; 2017 р., № 40, ст. 1254), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29