• In English
 • Порядок нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за деякі категорії застрахованих осіб  приведено у відповідність до чинного законодавства.  Зокрема, до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”.

  Відтепер Порядком передбачено, що до осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, віднесено осіб, які доглядають за дитиною до досягнення нею трирічного віку та відповідно до закону отримують допомогу при усиновленні дитини.

   Крім того, змінено розмір максимальної величини бази нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що дорівнює п’ятнадцяти розмірам мінімальної заробітної плати, встановленої законом.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 14 лютого 2018 р. № 67
  Київ
  Про внесення змін до Порядку нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за деякі категорії застрахованих осіб

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Порядку нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за деякі категорії застрахованих осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України
  від 2 березня 2011 р. № 178 (Офіційний вісник України, 2011 p., № 16, ст. 666; 2014 р., № 66, ст. 1836; 2016 р., № 52, ст. 1830), зміни, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування і застосовується з 1 січня 2018 року.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73