• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку надання Державній прикордонній службі та виконання нею доручень уповноважених державних органів щодо осіб, які перетинають державний кордон.

  Постановою включено до переліку уповноважених державних органів, які надають доручення Держприкордонслужбі, таких суб’єктів як ДФС, НАБУ, ДБР. Також удосконалено процедуру постановки та зняття доручень з контролю.

  Таким чином в уповноважених державних органів є можливість істотно пришвидшити в часі процедуру постановки доручень на виконання шляхом запровадження електронної форми надання доручень, які не обмежують особистої недоторканності осіб та їх права вільно залишати територію України.

  Слід зауважити, що постановою запроваджено механізм попередження випадків постановки на контроль доручень, які подаються в електронній формі, за відсутності правових підстав. В якості гарантії тут прямо визначено, що відповідальність за достовірність інформації, унесеної до бази даних, покладається на їх ініціаторів.

  Рішення прийняте на виконання законів України, якими утворено нові правоохоронні органи, що наділені повноваженнями на здійснення досудового слідства.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 05 грудня 2018 р. № 1035
  Київ
  Про внесення змін до Порядку надання Державній прикордонній службі та виконання нею доручень уповноважених державних органів щодо осіб, які перетинають державний кордон

  Внести до Порядку надання Державній прикордонній службі та виконання нею доручень уповноважених державних органів щодо осіб, які перетинають державний кордон, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2013 р. № 280 (Офіційний вісник України, 2013 р., № 31, ст. 1083; 2016 р., № 56, ст. 1942; 2017 р., № 38, ст. 1204), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29