• In English
 • Уряд затвердив зміни до Порядку формування ціни на продукцію, роботи, послуги оборонного призначення у разі, коли відбір виконавців з постачання (закупівлі) такої продукції, робіт, послуг здійснюється без застосування конкурентних процедур.

  Змінами встановлюються положення щодо визначення граничного розміру витрат на службові відрядження в межах України та відрядження за кордон, що включаються до статей калькуляції при формуванні ціни на таку продукцію, роботи та послуги.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 29 серпня 2018 р. № 691
  Київ
  Про внесення змін до Порядку формування ціни на продукцію, роботи, послуги оборонного призначення у разі, коли відбір виконавців з постачання (закупівлі) такої продукції, робіт, послуг здійснюється без застосування конкурентних процедур

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку формування ціни на продукцію, роботи, послуги оборонного призначення у разі, коли відбір виконавців з постачання (закупівлі) такої продукції, робіт, послуг здійснюється без застосування конкурентних процедур, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2016 р. № 517 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 65, ст. 2207), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21