• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету.

  Прийняття постанови дозволить відновити фінансування та погасити заборгованість місцевих бюджетів перед підприємствами електропостачання, водопостачання та водовідведення за надані громадянам пільги та житлові субсидії, яка виникла у зв’язку із запровадженням ринку електричної енергії.

  Рішенням передбачається, що перерахування коштів за надані пільги та субсидії буде здійснюватися на поточні банківські рахунки підприємств.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 вересня 2019 р. № 834
  Київ
  Про внесення змін до Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2002 р. № 256 (Офіційний вісник України, 2002 р., № 10, ст. 482; 2017 р., № 100, ст. 3059; 2018 р., № 22, ст. 733), зміни, що додаються.

  2. Установити, що залишки невикористаних коштів на оплату пільг та житлових субсидій населенню на рахунках підприємств централізованого водопостачання і водовідведення, вугледобувних та вуглепереробних підприємств, виробників електричної енергії, відкритих в органах Державної казначейської служби, перераховуються на поточні рахунки зазначених підприємств, відкриті в банківських установах.

         Прем’єр-міністр України                             О. ГОНЧАРУК

  Інд. 37