• In English
 • Урядом прийнято рішення про приведення Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення і забезпечення функціонування Республіканського центру лікування та реабілітації наслідків нейротравми, у відповідність до форми господарювання комунального підприємства “Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни” Рівненської обласної ради» на базі якого функціонує зазначений центр.

  Це забезпечить подальше функціонування зазначеного центру та надання спеціалізованої медичної допомоги хворим з наслідками нейротравми.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 січня 2019 р. № 13
  Київ
  Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення і забезпечення функціонування Республіканського центру лікування та реабілітації наслідків нейротравми

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення і забезпечення функціонування Республіканського центру лікування та реабілітації наслідків нейротравми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 р. № 482  (Офіційний вісник України, 2017 р., № 58, ст. 1746), зміни, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2019 року.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73