• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку формування і використання закордонними дипломатичними установами України коштів державного бюджету для здійснення заходів щодо захисту прав та інтересів громадян України за кордоном.

  Зокрема, унормовано питання залучення професійної правничої допомоги в інтересах громадян України, які звинувачуються у вчиненні тяжких або особливо тяжких злочинів, що передбачають покарання у вигляді довічного ув’язнення чи смертної кари згідно з законодавством відповідних країн.

  Крім цього, внесено зміни до форм заходів із захисту прав та інтересів громадян України, удосконалено механізм їх фінансування та усунено неоднозначності у підходах при визначенні підстав для надання фінансової допомоги громадянам України, які постраждали за кордоном.

  Прийняття рішення сприятиме також активнішому та оперативнішому вирішенню питань захисту прав та інтересів громадян України, які незаконно утримуються на території держави-агресора чи кримінально переслідуються за політично умотивованими звинуваченнями.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 грудня 2017 р. № 1058
  Київ
  Про внесення змін до Порядку формування і використання закордонними дипломатичними установами України коштів державного бюджету для здійснення заходів щодо захисту прав та інтересів громадян України за кордоном

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку формування і використання закордонними дипломатичними установами України коштів державного бюджету для здійснення заходів щодо захисту прав та інтересів громадян України за кордоном, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2012 р. № 651 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 55, ст. 2207), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27