• In English
 • Уряд вдосконалив механізм обмеження доступу на український ринок друкованої продукції антиукраїнського змісту з РФ.

  Зокрема, внесено зміни до Порядку вилучення з обігу видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України та розповсюджується на території України без відповідного дозволу, а також  Порядку видачі (відмови у видачі, анулювання) дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України.

  Документом передбачено, що уповноважені посадові особи Держкомтелерадіо можуть вилучати видавничу продукцію з обігу за місцем її фактичного виявлення, а не лише за місцем розташування його господарських або інших об’єктів.

  Крім того, відтепер у заяві про видачу дозволу імпортери мають вказувати міжнародний стандартний номер книги (ISBN) та код товару згідно з УКТЗЕД.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 15 травня 2019 р. № 396
  Київ
  Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2017 р. № 235 і 262

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку вилучення з обігу видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України та розповсюджується на території України без відповідного дозволу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2017 р. № 235 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 32, ст. 995), і Порядку видачі (відмови у видачі, анулювання) дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2017 р. № 262 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 33, ст. 1034), зміни, що додаються.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73