• In English
 • Урядом внесено зміни до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, та Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку громадських об’єднань ветеранів, які мають статус всеукраїнських, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та з відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат.

  Зокрема, замість Мінсоцполітики та Державної служби у справах ветеранів та учасників антитерористичної операції визначено Мінветеранів головним розпорядником коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми, а також надано право у 2019 році брати участь громадським об’єднанням ветеранів, які подадуть документи для виконання (реалізації) загальнодержавних програм (проектів, заходів), в конкурсі з визначення таких проектів, розроблених громадськими об’єднаннями, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок бюджетних коштів у 2020 році.

  Крім того, до складу конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, включено (за згодою) представників державних органів та органів місцевого самоврядування.

  Зазначені зміни дозволять Мінветеранів продовжить реалізацію бюджетної програми щодо надання фінансової підтримки громадським об’єднанням ветеранів, які мають статус всеукраїнських.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 24 липня 2019 р. № 680
  Київ
  Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 і від 14 лютого 2018 р. № 156

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 (Офіційний вісник України, 2011 p., № 79, ст. 2917; 2016 р., № 23, ст. 919), і Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку громадських об’єднань ветеранів, які мають статус всеукраїнських, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та з відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2018 р. № 156 “Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням ветеранів” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 24, ст. 854; 2019 р., № 2, ст. 31, № 16, ст. 547), зміни, що додаються.

  2. Установити, що:

  Міністерство у справах ветеранів є організатором конкурсів з визначення програм (проектів, заходів), розроблених всеукраїнськими громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2019 та 2020 роках, оголошених Державною службою у справах ветеранів війни та учасниками антитерористичної операції;

  у 2019 році відповідно до норм підпункту “в” пункту 9 частини першої статті 87 Бюджетного кодексу України в конкурсі з визначення проектів (заходів), розроблених громадськими об’єднаннями, для виконання (реалізації) яких надаватиметься у 2020 році фінансова підтримка за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті за відповідною програмою, можуть брати участь громадські об’єднання, які подадуть документи для виконання (реалізації) загальнодержавних програм (проектів, заходів).

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73