• In English
 • Уряд вніс зміни до порядків видачі дозволу на ввезення з-за кордону радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв спеціального призначення і ввезення з-за кордону, придбання, встановлення та експлуатації радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв спеціального призначення.

  Рішення прийняте з метою удосконалення механізму функціонування “єдиного вікна” щодо спрощення контрольних процедур при переміщенні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв спеціального призначення через митний кордон України.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 лютого 2019 р. № 311
  Київ
  Про внесення змін до порядків видачі дозволу на ввезення з-за кордону радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв спеціального призначення і ввезення з-за кордону, придбання, встановлення та експлуатації радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв спеціального призначення

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до порядків видачі дозволу на ввезення з-за кордону радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв спеціального призначення і ввезення з-за кордону, придбання, встановлення та експлуатації радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв спеціального призначення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 р. № 184 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 30, ст. 874) зміни, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29