• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку розгляду, схвалення і реалізації проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій та пропозицій щодо здійснення заходів, пов’язаних з реалізацією таких проектів і виконанням зобов’язань сторін Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату.

  Зазначений Порядок приведено у відповідність до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними-особами підприємцями”.

  Документом виключено вимоги про обов’язкове використання печаток (незалежно від їх наявності у суб’єктів господарювання). Це своєю чергою спростить взаємовідносини суб’єктів господарювання з державними органами.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 14 лютого 2018 р. № 84
  Київ
  Про внесення змін до Порядку розгляду, схвалення і реалізації проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій та пропозицій щодо здійснення заходів, пов’язаних з реалізацією таких проектів і виконанням зобов’язань сторін Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку розгляду, схвалення і реалізації проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій та пропозицій щодо здійснення заходів, пов’язаних з реалізацією таких проектів і виконанням зобов’язань сторін Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2008 р. № 221 (Офіційний вісник України, 2008 р., № 23, ст. 695; 2010 р., № 68, ст. 2447; 2012 р., № 56, ст. 2251, № 59, ст. 2373; 2015 р., № 7, ст. 163, № 89, ст. 2974), такі зміни:

  в абзацах одинадцятому і п’ятнадцятому пункту 3 слово “печаткою” замінити словами “печаткою (за наявності)”;

  у додатку до Порядку слово “МП” замінити словами “МП (за наявності)”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75