• In English
 • Уряд вніс зміни до Положення про єдину державну систему цивільного захисту та Положення про Державну інспекцію ядерного регулювання.

  Рішення прийняте для оптимізації переліку центральних органів виконавчої влади, що створюють функціональні підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, та переліку центральних органів виконавчої влади, якими утворюються спеціалізовані служби цивільного захисту. Крім того, удосконалено процедури приведення функціональних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту у вищі ступені готовності.

  Реалізація прийнятих змін позитивно вплине на забезпечення достатнього рівня безпеки населення, захищеності територій, об'єктів економіки від загроз природного і техногенного характеру, підвищить ефективність функціонування сил цивільного захисту.

  Фінансування заходів, передбачених цими змінами, здійснюватиметься в межах бюджетних коштів, передбачених у державному та місцевих бюджетах, у межах видатків, передбачених головним розпорядникам коштів на відповідний рік.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 червня 2018 р. № 450
  Київ
  Про внесення змін до Положення про єдину державну систему цивільного захисту і Положення про Державну інспекцію ядерного регулювання України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Положення про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 січня 2014 р. № 11 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 8, ст. 245; 2016 р., № 93, ст. 3037) і Положення про Державну інспекцію ядерного регулювання України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 363 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 69, ст. 1925; 2017 р., № 86, ст. 2611), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75