• In English
 • Урядом урегульовано питання підвищення розміру компенсації працівникам режимно-секретних органів у зв’язку з виконанням обов’язків, які передбачають доступ до державної таємниці.

  Зокрема, працівникам режимно-секретних органів в органах законодавчої, виконавчої та судової влади, органах прокуратури, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях установлено надбавку до посадових окладів (тарифних ставок), залежно від ступеня секретності інформації у таких розмірах:

    відомості та їх носії, що мають ступінь секретності “особливої важливості”, - 60 відсотків;

    відомості та їх носії, що мають ступінь секретності “цілком таємно”, - 50 відсотків;

    відомості та їх носії, що мають ступінь секретності “таємно”, - 30 відсотків.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 січня 2019 р. № 6
  Київ
  Про внесення змін до Положення про види, розміри і порядок надання компенсації громадянам у зв’язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Положення про види, розміри і порядок надання компенсації громадянам у зв’язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 червня 1994 р. № 414 (Офіційний вісник України, 2008 р., № 58, ст. 1957; 2018 р., № 88, ст. 2909), такі зміни:

  1) абзац перший пункту 2 після слів “Особам, які працюють в умовах режимних обмежень” доповнити словами “, крім працівників режимно-секретних органів”;

  2) доповнити Положення пунктом 41 такого змісту:

  “41. Працівникам режимно-секретних органів в органах законодавчої, виконавчої та судової влади, органах прокуратури, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях надбавка до посадових окладів (тарифних ставок), установлюється залежно від ступеня секретності інформації у таких розмірах:

  відомості та їх носії, що мають ступінь секретності “особливої важливості”, — 60 відсотків;

  відомості та їх носії, що мають ступінь секретності “цілком таємно”, — 50 відсотків;

  відомості та їх носії, що мають ступінь секретності “таємно”, — 30 відсотків.”.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73