• In English
 • Урядом внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій з метою однозначного трактування, уточнення окремих норм, зокрема в частині результатів розгляду звернення громадянина за призначенням житлової субсидії.

  Передбачено, що за результатами розгляду звернення громадянина щодо призначення субсидії структурним підрозділом з питань соціального захисту населення приймається рішення про:

  призначення житлової субсидії;               

  непризначення житлової субсидії (у разі коли за результатами розрахунку житлової субсидії її розмір має нульове або від’ємне значення);

  відмову в призначенні житлової субсидії;

  подання документів на розгляд комісії.

  Також врегульовується питання щодо неврахування заборгованості одержувачів субсидії з оплати природного газу у разі, коли за даними Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, виконавцем послуги з постачання та розподілу природного газу всупереч рішенням Комісії щодо заборони під час здійснення комерційних розрахунків за використаний побутовими споживачами природний газ приводити об’єми такого газу у відповідність із стандартними умовами відповідні нарахування проведено.

  Така заборгованість не буде враховуватись при призначенні субсидії.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 08 травня 2019 р. № 528
  Київ
  Про внесення змін до Положення про порядок призначення житлових субсидій

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” (ЗП України, 1996 р., № 2, ст. 76; 2005 р., № 5, ст. 178; Офіційний вісник України, 2018 р., № 37, ст. 1311, № 84, ст. 2765; 2019 р., № 10, ст. 361, № 17, ст. 573, № 36, ст. 1263), зміни, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування і застосовується з 1 травня 2019 року.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37