• In English
 • Уряд прийняв рішення, яким удосконалено Положення про покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії, що дозволить створити умови для зниження тарифу на послуги з передачі електричної енергії оператора системи передачі та відповідного зниження тарифів на електричну енергію для непобутових споживачів.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 серпня 2019 р. № 803
  Київ
  Про внесення змін до Положення про покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Положення про покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 483 (Офіційний вісник України, 2019 р., № 49, ст. 1658), — із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2019 р. № 512, зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37