• In English
 • Уряд забезпечив виконання Закону України “Про державну підтримку та особливості функціонування дитячих центрів “Артек” і “Молода гвардія”.

  Внесено зміни до Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 р. № 187.

  Цим рішенням вартість газу, який споживає державне підприємство України “Міжнародний дитячий центр “Артек”, прирівняна до вартості газу для побутових споживачів.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 лютого 2018 р. № 166
  Київ
  Про внесення змін до Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 р. № 187 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 29, ст. 847, № 92, ст. 2783, № 100, ст. 3059), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37