• In English
 • Уряд вніс зміни до постанови щодо утворення Міжвідомчої координаційної ради з питань реалізації в Україні Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище в транскордонному контексті.

  Зазначений нормативний акт приведено у відповідність до Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” в частині наділення Міжвідомчої координаційної ради повноваженнями схвалювати рішення про врахування результатів оцінки транскордонного впливу на довкілля та уніфікації термінології.

  Прийняття постанови сприятиме завершенню повної транспозиції Директиви 2011/92/ЄС Європейського Парламенту та Ради про оцінку впливу окремих державних і приватних проектів на навколишнє середовище (кодифікація) та забезпечить належне впровадження європейського інституту оцінки впливу на довкілля.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 червня 2018 р. № 456
  Київ
  Про внесення змін до Положення про Міжвідомчу координаційну раду з питань реалізації в Україні Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище в транскордонному контексті

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Положення про Міжвідомчу координаційну раду з питань реалізації в Україні Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище в транскордонному контексті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2008 р. № 295 (Офіційний вісник України, 2008 р., № 27, ст. 843, № 69, ст. 2326; 2011 р., № 10, ст. 470, № 28, ст. 1192), зміни, що додаються.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75