• In English
 • Уряд вніс зміни до Положення про митні декларації.

  Рішенням встановлено, що для товарів, які переміщуються між Європейським Союзом, країнами-членами Європейської асоціації вільної торгівлі, окремими країнами-членами Конвенції про процедуру спільного  транзиту та Україною транзитом (зокрема внутрішнім) автомобільним транспортом (без перевантаження на інші види транспорту), та стосовно яких не встановлено обов’язку щодо забезпечення сплати митних платежів, можуть використовуватися митні декларації окремих типів, що відповідають типам митних декларацій, запроваджених Конвенцією.

  Виконання митних формальностей під час здійснення митного оформлення зазначених митних декларацій здійснюватиметься за допомогою національної підсистеми комп’ютеризованої транзитної системи Європейського Союзу.

  Зазначене рішення Уряду сприятиме реалізації статті 76 Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, ратифікованої Законом України від 16.09.2014 № 1678-VII, якою передбачено, що Сторони прагнуть до поступової взаємодії своїх транзитних митних систем з метою подальшої участі України в спільній транзитній системі відповідно до Конвенції про процедуру спільного транзиту.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 17 липня 2019 р. № 619
  Київ
  Про внесення змін до Положення про митні декларації

  Відповідно до пункту 73 розділу ХХI “Прикінцеві та перехідні положення” Митного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Положення про митні декларації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 р. № 450 “Питання, пов’язані із застосуванням митних декларацій” (Офіційний вісник України, 2012 р., № 40, ст. 1545, № 91, ст. 3674; 2019 р., № 24, ст. 847), зміни, що додаються.

  2. Міністерству фінансів забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для виконання цієї постанови.

  3. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67