• In English
 • Уряд вніс зміни до Положення про Координаційний центр з надання правової допомоги.

  Метою документа є забезпечення автономії та інституційної незалежності системи надання безоплатної правової допомоги шляхом створення Наглядової ради Координаційного центру з надання правової допомоги, що візьме на себе функції контролю й моніторингу діяльності Координаційного центру та його керівництва, надання незалежної оцінки роботи системи.

  Документом визначені основні завдання та функції Наглядової ради, передбачено механізм та критерії обрання членів Наглядової ради, затвердження її складу та порядку проведення конкурсу щодо обрання її членів.

  Прийняття постанови дозволить удосконалити систему надання безоплатної правової допомоги шляхом ефективної реалізації державної політики у сфері надання безоплатної правової допомоги, незалежності та прозорості управління системою надання безоплатної правової допомоги.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 20 березня 2019 р. № 247
  Київ
  Про внесення змін до Положення про Координаційний центр з надання правової допомоги

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Положення про Координаційний центр з надання правової допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 червня 2012 р. № 504 “Про утворення Координаційного центру з надання правової допомоги та ліквідацію Центру правової реформи і законопроектних робіт при Міністерстві юстиції” (Офіційний вісник України, 2012 р., № 43, ст. 1668; 2017 р., № 2, ст. 46), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29