• In English
 • Урядом затверджено зміни до Положення про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

  Реалізація положень рішення Уряду дозволить Держпродспоживслужбі ефективно виконувати функції з реалізації державної політики у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення та із здійснення контролю (нагляду) за дотриманням вимог санітарного законодавства, належного контролю за державними регульованими цінами та сприятиме спрощенню процедури отримання документів дозвільного характеру, адміністративних послуг у сфері забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 13 березня 2019 р. № 254
  Київ
  Про внесення змін до Положення про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Положення про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2015 р. № 667 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 73, ст. 2402; 2016 р., № 2, ст. 67; 2017 р., № 4, ст. 124, ст. 152), зміни, що додаються.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75