• In English
 • Урядом затверджено зміни до Положення про Адміністрацію Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України щодо діяльності у сфері електронних довірчих послуг.

  Документом зазначене Положення приведено у відповідність із Законом України “Про електронні довірчі послуги”, яким розширено повноваження Держспецзв’язку у частині встановлення вимог з безпеки та захисту інформації під час надання та використання електронних довірчих послуг, а також здійснення відповідного державного контролю за дотриманням вимог законодавства у сфері електронних довірчих послуг.

  Реалізація постанови спрямовується на впровадження єдиної державної політики у сферах електронних довірчих послуг, електронного документообігу, електронної ідентифікації та сприятиме поширенню безпечних електронних довірчих послуг та засобів захисту інформації, а також дотриманню умов безпечного застосування захищених електронних сервісів громадянами та бізнесом.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 19 вересня 2018 р. № 750
  Київ
  Про внесення змін до Положення про Адміністрацію Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Положення про Адміністрацію Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2014 р. № 411 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 73, ст. 2066; 2016 р., № 85, ст. 2777; 2018 р., № 31, ст. 1090), зміни, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності одночасно із Законом України “Про електронні довірчі послуги”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21