• In English
 • Уряд затвердив зміни до Положення про Міністерство охорони здоров’я України. Документом врегульовуються питання розмежування повноважень між Міністром та Державним секретарем МОЗ, а також повноваження МОЗ як органу, що здійснює функції технічного регулювання у сфері охорони здоров’я, створення, виробництва, контролю якості та реалізації лікарських засобів та медичних виробів (у тому числі медичних виробів, медичних виробів для діагностики in vitro, активних медичних виробів, які імплантують, лікарських засобів, косметичної продукції; тютюнових виробів).

  Рішення прийняте на виконання законів України “Про державну службу”, “Про центральні органи виконавчої влади”, “Про технічні регламенти та оцінку відповідності”, Бюджетного кодексу України, Кодексу цивільного захисту України. 

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 грудня 2017 р. № 1074
  Київ
  Про внесення змін до Положення про Міністерство охорони здоров’я України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 267 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 38, ст. 1141, № 65, ст. 2157), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73