• In English
 • Урядом внесено зміни у Положення про наглядову раду АТ “Укрексімбанк”, яке затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. № 646. Зокрема, встановлена щомісячна періодичність виплати винагороди членам наглядової ради банку замість щоквартальної.

  З урахуванням внесених змін до Положення про наглядову раду АТ “Укрексімбанк”, уповноважено голову правління Банку укласти з членами наглядової ради відповідні договори.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 серпня 2019 р. № 751
  Київ
  Про внесення змін до Положення про наглядову раду акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Положення про наглядову раду акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. № 646, зміни, що додаються.

  2. Уповноважити голову правління акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України” Гриценка Олександра Вікторовича укласти з членами наглядової ради акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України” з урахуванням внесених відповідно до пункту 1 цієї постанови змін договори про внесення змін до укладених договорів, передбачивши, що винагорода за період до дати їх укладення виплачується одночасно з першою виплатою відповідно до змінених умов.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67