• In English
 • Урядом внесено зміни до Положення про Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

  Зазначені зміни направлені на визначення повноважень МТОТ щодо захисту і забезпечення прав та інтересів осіб, яких незаконно позбавлено особистої свободи на тимчасово неконтрольованій та тимчасово окупованій територіях України внаслідок дій незаконних збройних формувань, окупаційної адміністрації та/або органів влади Російської Федерації, підтримки вказаних осіб та членів їх сімей, координації здійснення заходів з вказаних питань, а також приведення Положення про МТОТ у відповідність до Закону України “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях”.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 23 травня 2018 р. № 412
  Київ
  Про внесення змін до Положення про Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Положення про Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 376 “Деякі питання Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 51, ст. 1802, № 101, ст. 3310), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 71