• In English
 • Уряд прийняв рішення про внесення змін до Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 21 жовтня 2015 р. № 835.

  Зокрема, актом визначено принципи оприлюднення наборів даних у формі відкритих даних, уточнено деякі терміни, що використовуються у Положенні. Також розширено формати оприлюднення наборів даних, у тому числі додано геопросторові дані. Уточнюється періодичність оновлення наборів даних та зазначається, що завантаження наборів даних здійснюється користувачами безоплатно та без додаткової реєстрації.

  Також зазначеним рішенням оновлено перелік пріоритетних наборів даних, які розпорядники інформації зобов’язані оприлюднювати у формі відкритих даних, на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 20 грудня 2017 р. № 1100
  Київ
  Про внесення змін до Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 85, ст. 2850; 2017 р., № 44, ст. 1368), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21