• In English
 • Урядом затверджено зміни до Положення про Адміністрацію Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України щодо діяльності із забезпечення кіберзахисту.

  Рішення прийняте на виконання Закону України “Про основні засади забезпечення кібербезпеки України”, яким Держспецзв’язку віднесено до основних суб’єктів національної системи кібербезпеки і яким розширено повноваження Служби у зазначеній сфері.

  Прийняті зміни дозволять Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації належним чином виконувати завдання у сфері кібербезпеки з метою забезпечення захисту життєво важливих інтересів людини і громадянина, суспільства та держави, національних інтересів України у кіберпросторі.

   

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 04 квітня 2018 р. № 243
  Київ
  Про внесення змін до Положення про Адміністрацію Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Положення про Адміністрацію Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2014 р. № 411 (Офіційний вісник України, 2014  р., № 73, ст. 2066; 2016 р., № 85, ст. 2777), зміни, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності з 9 травня 2018 року.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21