• In English
 • Уряд затвердив зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2017 р. № 255 “Про затвердження Порядку встановлення і виплати надбавки тренерам штатної команди національних збірних команд України з олімпійських видів спорту”.

  Змінами передбачено встановлення і виплата надбавки у розмірі до 100 відсотків посадового окладу тренерам штатної команди національних збірних команд України з неолімпійських видів спорту.

  Розмір надбавки встановлюється за особистий внесок тренера у забезпечення підготовки спортсменів національних збірних команд України з неолімпійських видів спорту та їх результативні показники на останніх Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту, Всесвітній шаховій олімпіаді, Європейських іграх, Всесвітніх іграх з єдиноборств, Всесвітніх інтелектуальних іграх, чемпіонатах світу та Європи серед дорослих та/або наступної молодшої вікової групи після дорослих з неолімпійських видів спорту, які входять до програм Всесвітніх ігор з неолімпійських видів спорту, Всесвітньої шахової олімпіади, Європейських ігор, Всесвітніх ігор з єдиноборств, Всесвітніх інтелектуальних ігор, які брали участь у зазначених змаганнях.

  Урядове рішення спрямоване на посилення державної підтримки видатних тренерів штатної команди національних збірних команд України з неолімпійських видів спорту.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 лютого 2018 р. № 124
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2017 р. № 255

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2017 р.  № 255 “Про затвердження Порядку встановлення і виплати надбавки тренерам штатної команди національних збірних команд України з олімпійських видів спорту” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 33, ст. 1043) зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73