• In English
 • Урядом схвалено рішення щодо оптимізації законодавства з питань надання соціальних послуг. Зокрема, внесено зміни до плану заходів з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях, наданих Комітетом ООН з прав осіб з інвалідністю, до першої доповіді України про виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю на період до 2020 року.

  Документом пропонується виключити завдання з розроблення проекту Стратегії розвитку системи надання соціальних послуг, який передбачає заходи щодо деінституалізації осіб з інвалідністю, та продовжити строк виконання до 2020 року завдань щодо внесення змін до законодавства в частині врахування суб’єктами оптової та роздрібної торгівлі, закладами ресторанного господарства, готелями і закладами розміщення потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, визначення обов’язкової квоти універсальних номерів у таких готелях і закладах, а також впливу зазначеного показника на їх класовість.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 17 липня 2019 р. № 551-р
  Київ
  Про внесення змін до плану заходів з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях, наданих Комітетом ООН з прав осіб з інвалідністю, до першої доповіді України про виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю на період до 2020 року

  Внести до плану заходів з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях, наданих Комітетом ООН з прав осіб з інвалідністю, до першої доповіді України про виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1073, ― із змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 вересня 2018 р. № 645, такі зміни:

  в абзацах восьмому та десятому пункту 7 у графі “Строк виконання” слова і цифри “протягом 2018 року” замінити словами і цифрами “протягом 2020 року”;

  у пункті 13 виключити такі слова і цифри:

  “розроблення проекту Стратегії розвитку системи надання соціальних послуг,
  який передбачає
  заходи щодо деінституціалізації
  осіб з інвалідністю

  подання нормативно-правового акта на розгляд Кабінету Міністрів України

  протягом 2017 року

  Мінсоцполітики
  МОЗ
  МОН
  інші заінтересовані центральні органи виконавчої влади”.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73