• In English
 • Уряд вніс зміни до Плану заходів з реалізації Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2017—2020 роки.

  Згідно з прийнятим розпорядженням переносяться на один рік граничні терміни розробки методичних рекомендацій для органів місцевого самоврядування з підготовки та затвердження бюджетних регламентів, визначення механізмів участі громадян у бюджетному процесі та складання місцевих бюджетів на середньострокову перспективу.

  Це дозволить встановити реальні строки, необхідні для розробки методичних рекомендацій для органів місцевого самоврядування щодо підготовки та затвердження бюджетних регламентів, визначення механізмів участі громадян у бюджетному процесі, а також щодо складення місцевих бюджетів на середньострокову перспективу, які базуватимуться на прийнятих Верховною Радою України нових підходах до середньострокового бюджетного планування та узгоджуватимуться з передбаченими термінами переходу до трирічного бюджетного планування.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 25 квітня 2018 р. № 267-р
  Київ
  Про внесення змін до плану заходів з реалізації Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2017—2020 роки

  Внести до плану заходів з реалізації Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2017—2020 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 р. № 415, зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67