• In English
 • Уряд вніс зміни до перспективного плану формування територій громад Сумської області.

  Розпорядженням уточнено склад Глинської, Дубов’язівської, Лебединської, Липоводолинської, Миколаївської, Роменської, Синівської, Сумської, Садівської, Хотінської та Річківської громад, а також перспективний план формування територій громад Сумської області доповнено Андріяшівською, Попівською та Шевченківською громадами. Також вилучаються з перспективного плану Великочернеччинська та Юнаківська громади.

  Після їх врахування у перспективному плані такі громади мають підстави для переходу на прямі міжбюджетні відносини з Державним бюджетом України відповідно до положень Бюджетного кодексу України.

  Рішення Уряду сприятиме формуванню та забезпеченню функціонування спроможних територіальних громад Сумської області.

  У результаті внесення відповідних змін об’єднані громади здатні самостійно або через відповідні органи місцевого самоврядування забезпечити належний рівень надання послуг, зокрема, у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства, з урахуванням кадрових ресурсів, фінансового забезпечення та розвитку інфраструктури відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 16 травня 2018 р. № 318-р
  Київ
  Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Сумської області

  Внести зміни до перспективного плану формування територій громад Сумської області, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2015 р. № 1001 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 78, ст. 2618; 2017 р., № 36, ст. 1138; 2018 р., № 3, ст. 133), виклавши його в редакції, що додається.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 71