• In English
 • Урядом внесено зміни до перспективного плану формування територій громад Одеської області. Прийняття документа обумовлено необхідністю уточнення переліку та складу спроможних територіальних громад зазначеної області з урахуванням рішень органів місцевого самоврядування про добровільне об’єднання та включених рішенням Одеської обласної ради від 21.12.2017 № 585-II до перспективного плану формування територій громад Одеської області.

  Рішення Уряд прийнято з метою уточнення у перспективному плані складу Петрівської та Красносільської громад та доповнення перспективного плану Мологівською та Таїровською громадами.

  Після внесення відповідних змін до перспективного плану такі громади матимуть підстави для переходу на прямі міжбюджетні відносини з Державним бюджетом України відповідно до положень Бюджетного кодексу України.

  Прийняття розпорядження Уряду сприятиме формуванню спроможних територіальних громад Одеської області.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 16 травня 2018 р. № 319-р
  Київ
  Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Одеської області

  Внести до перспективного плану формування територій громад Одеської області, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2015 р. № 939 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 75, ст. 2480; 2017 р., № 70, ст. 2130; 2018 р., № 15, ст. 515), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 71