• In English
 • Уряд заборонив ввезення на територію України ряду товарів походженням з Російської Федерації.

  Рішення прийнято у відповідь на дискримінаційні та недружні дії стосовно України, що застосовуються державою-агресором, недопущення залежності держави від імпорту з Російської Федерації кабельно-провідникової продукції, електричної апаратури для комутації або захисту електричних кіл (реле), формаліну, карбамідо-формальдегідної продукції, продукції для потреб залізничного транспорту та з метою підтримки відповідних галузей промисловості, недопущення залежності держави від імпорту такої продукції з Російської Федерації. Заборона ввезення на територію України цих товарних позицій не призведе до їх дефіциту на внутрішньому ринку.

  Виконання постанови сприятиме реалізації заходів з економічної протидії країні, яка визнана Верховною Радою України агресором, та забезпеченню захисту національних інтересів, безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, її економічної самостійності, а також відновленню порушених прав, свобод і законних інтересів громадян України.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 квітня 2019 р. № 305
  Київ
  Про внесення змін до переліку товарів, заборонених до ввезення на митну територію України, що походять з Російської Федерації

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до переліку товарів, заборонених до ввезення на митну територію України, що походять з Російської Федерації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1147 “Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 3, ст. 180), зміни, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності через 10 днів з дня її опублікування.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67