• In English
 • Уряд вніс зміни до переліку суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, яким надаються повноваження на експорт товарів військового призначення власного виробництва та імпорт товарів військового призначення для використання їх у власному виробництві.

  З прийняттям постанови приватне акціонерне товариство “ФЕД” отримує повноваження на здійснення співробітництва в рамках Угоди між урядами України та Республіки Білорусь про виробничу і науково-технічну кооперацію підприємств і організацій оборонної галузі промисловості.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 жовтня 2018 р. № 827
  Київ
  Про внесення змін до переліку суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, яким надаються повноваження на експорт товарів військового призначення власного виробництва та імпорт товарів військового призначення для використання їх у власному виробництві

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до переліку суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, яким надаються повноваження на експорт товарів військового призначення власного виробництва та імпорт товарів військового призначення для використання їх у власному виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2005 р. № 984 “Про порядок поставок продукції в рамках Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про виробничу і науково-технічну кооперацію підприємств і організацій оборонних галузей промисловості” (Офіційний вісник України, 2005 р., № 39, ст. 2485; 2015 р., № 96, ст. 3300), зміни, що додаються.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21