• In English
 • Уряд прийняв рішення, яким передбачено право виходу на пенсію артистів театрально-концертних та інших видовищних закладів на пенсію за вислугу років незалежно від віку.

  Зокрема, Перелік відповідних посад приведено у відповідність до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”. Останнім визначено, що право на пенсію за вислугу років мають артисти театрально-концертних та інших видовищних закладів, підприємств і колективів за наявності стажу творчої діяльності від 20 до 35 років за переліком та у порядку, що затверджуються Кабінетом Міністрів України.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 14 березня 2018 р. № 161
  Київ
  Про внесення змін до Переліку посад артистів театрально-концертних та інших видовищних закладів, підприємств і колективів, які мають право на пенсію за вислугу років

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Переліку посад артистів театрально-концертних та інших видовищних закладів, підприємств і колективів, які мають право на пенсію за вислугу років, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 1992 р. № 583 “Про затвердження нормативних актів з питань пенсійного забезпечення” (ЗП України, 1992 р., № 11, ст. 271; Офіційний вісник України, 2015 р., № 62, ст. 2021; 2016 р., № 30, ст. 1200), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73