• In English
 • Уряд прийняв рішення про внесення доповнень до переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах, доповнивши послугами, що надаються  закладами охорони здоров’я Міністерства внутрішніх справ України за договорами з фізичними особами та юридичними особами усіх форм власності.

  Це збільшить надходження до спеціального фонду Державного бюджету та сприятиме покращенню матеріально-технічної бази закладів.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 22 травня 2019 р. № 429
  Київ
  Про внесення змін до переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміни до переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 р. № 1138 (ЗП України, 1996 р., № 18, ст. 501; Офіційний вісник України, 2016 р., № 77, ст. 2567), доповнивши розділ I пунктами 38 і 39 такого змісту:

  “38. Медична допомога, що надається в стаціонарних умовах лікарями відповідної спеціалізації (надання консультацій, проведення діагностики, лікування, реабілітації та профілактики хвороб, травм, отруєнь, патологічних станів, ведення фізіологічних станів (під час вагітності), із забезпеченням харчування та умов для перебування в палаті в закладах охорони здоров’я МВС за договорами з фізичними особами та юридичними особами незалежно від форми власності.

  39. Проведення медичної, у тому числі військово-лікарської, експертизи з психіатричним, психологічним та психофізіологічним обстеженням у закладах охорони здоров’я МВС за договорами з фізичними особами та юридичними особами державної форми власності.”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29