• In English
 • Уряд вніс зміни до переліку об’єктів, що належать суб’єктам господарювання, проектування яких здійснюється з урахуванням вимог інженерно-технічних заходів цивільного захисту.

  Рішенням приведено нормативно-правові акти Уряду у відповідність до вимог Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності”.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 грудня 2018 р. № 1114
  Київ
  Про внесення змін до переліку об’єктів, що належать суб’єктам господарювання, проектування яких здійснюється з урахуванням вимог інженерно-технічних заходів цивільного захисту

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до переліку об’єктів, що належать суб’єктам господарювання, проектування яких здійснюється з урахуванням вимог інженерно-технічних заходів цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 січня 2014 р. № 6 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 7, ст. 200; 2018 р., № 37, ст. 1309), такі зміни:

  у підпункті 10 пункту 1 слова і цифри “віднесені до III—V категорії складності об’єктів будівництва” замінити словами “що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками”;

  у тексті переліку слова і цифри “віднесені до V категорії складності об’єктів будівництва” та “віднесені до IV і V категорії складності об’єктів будівництва” замінити словами і цифрами “що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками”.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75