• In English
 • Уряд вніс зміни до переліку міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, що мають намір створити та забезпечити функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс”.

  Документ розроблено відповідно до пункту 12 “Забезпечення ефективності державної соціальної підтримки населення” розділу III середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03.04.2017 № 275, та у зв’язку з надходженням звернень від міст та об’єднаних територіальних громад.

  Реалізація акта надасть можливість забезпечити створення та функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс” на територіях міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад для підвищення ефективності соціального обслуговування населення.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 28 лютого 2018 р. № 122-р
  Київ
  Про внесення змін до переліку міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, що мають намір створити та забезпечити функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс”

  Внести до переліку міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, що мають намір створити та забезпечити функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс”, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2017 р. № 736 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 88, ст. 2702), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73