• In English
 • Урядом внесено зміни до переліку міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, що мають намір створити та забезпечити функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс”.

  Реалізація акта дасть можливість забезпечити створення та функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс” у містах обласного значення та об’єднаних територіальних громадах для підвищення ефективності соціального обслуговування населення.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 22 серпня 2018 р. № 620-р
  Київ
  Про внесення змін до переліку міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, що мають намір створити та забезпечити функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс”

  Внести до переліку міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, що мають намір створити та забезпечити функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс”, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2017 р. № 736 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 88, ст. 2702; 2018 р., № 23, ст. 809), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73