• In English
 • Урядом доповнено Перелік міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, які мають намір створити і забезпечити функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс”.

  Це рішення сприятиме створенню та функціонуванню мережі центрів в різних регіонах шляхом запровадження комплексного підходу в наданні таких послуг у містах обласного значення та об’єднаних територіальних громадах для покращення якості обслуговування громадян, без черг, за місцем проживання, у належно організованих умовах.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 24 квітня 2019 р. № 282-р
  Київ
  Про внесення змін до переліку міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, що мають намір створити та забезпечити функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс”

  Внести до переліку міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, що мають намір створити та забезпечити функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс”, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2017 р. № 736 “Деякі питання створення та забезпечення функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 88, ст. 2702; 2018 р., № 23, ст. 809, № 71, ст. 2413), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73