• In English
 • Уряд визначив перелік лікарських засобів та медичних виробів, які закуповуються на підставі угод щодо закупівлі із спеціалізованими організаціями за бюджетні кошти.

  Прийняття рішення врегульовує особливості забезпечення своєчасного доступу пацієнтів до необхідних лікарських засобів та медичних виробів шляхом здійснення державних закупівель у поточному році із залученням спеціалізованих організацій, які здійснюють закупівлі:

  лікарських засобів та медичних виробів для лікування хворих на серцево-судинні та судинно-мозкові захворювання;

  медикаментів для дітей, хворих на первинні (вроджені) імунодефіцити;

  лікарських засобів та медичних виробів для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів;

  медикаментів для хворих на інфекційні захворювання, що супроводжуються високим рівнем летальності.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 04 липня 2018 р. № 534
  Київ
  Про внесення змін до переліку лікарських засобів та медичних виробів, які закуповуються на підставі угод щодо закупівлі із спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі за напрямами використання бюджетних коштів у 2018 році за програмою “Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до переліку лікарських засобів та медичних виробів, які закуповуються на підставі угод щодо закупівлі із спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі за напрямами використання бюджетних коштів у 2018 році за програмою  “Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 278 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 36, ст. 1263, № 42, ст. 1497), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73