• In English
 • Уряд визначив перелік лікарських засобів та медичних виробів, які закуповуються на підставі угод щодо закупівлі із спеціалізованими організаціями за бюджетні кошти.

  Прийняття рішення врегульовує особливості забезпечення своєчасного доступу пацієнтів до необхідних лікарських засобів та медичних виробів  шляхом здійснення державних закупівель у поточному році із залученням спеціалізованих організацій, які здійснюють закупівлі:

  антирезусного імуноглобуліну для запобігання гемолітичній хворобі новонароджених;

  хіміотерапевтичних препаратів, радіофармпрепаратів та препаратів супроводу для лікування онкологічних хворих;

  препаратів для лікування дихальних розладів новонароджених; медикаментів для дітей, хворих на хронічний вірусний гепатит;

  медикаментів для громадян, які страждають на легеневу артеріальну гіпертензію.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 04 липня 2018 р. № 530
  Київ
  Про внесення змін до переліку лікарських засобів та медичних виробів, які закуповуються на підставі угод щодо закупівлі із спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі за напрямами використання бюджетних коштів у 2018 році за програмою “Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до переліку лікарських засобів та медичних виробів, які закуповуються на підставі угод щодо закупівлі із спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі за напрямами використання бюджетних коштів у 2018 році за програмою “Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 278 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 36, ст. 1263, № 42, ст. 1497), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73