• In English
 • Уряд визначив перелік лікарських засобів та медичних виробів, які закуповуються на підставі угод щодо закупівлі із спеціалізованими організаціями за бюджетні кошти.

  Прийняття рішення врегульовує особливості забезпечення своєчасного доступу пацієнтів до необхідних лікарських засобів та медичних виробів шляхом здійснення державних закупівель у поточному році із залученням спеціалізованих організацій, які здійснюють закупівлі:

  медикаментів для замісної підтримуючої терапії;

  лікарських засобів для лікування дітей, хворих на резистентну форму ювенільного ревматоїдного артриту;

  лікарських засобів для забезпечення дітей, хворих на гемофілію типів А або В або хворобу Віллебранда;

  тест-систем для діагностики ВІЛ-інфекції, супроводу АРТ та моніторингу перебігу ВІЛ-інфекції у хворих, визначення резистентності вірусу, проведення референс-досліджень;

  медикаментів для лікування дорослих хворих на муковісцидоз;

  медикаментів для хворих на вірусні гепатити В і С;

  препаратів для надання невідкладної медичної допомоги при кровотечах;

  ендопротезів і наборів для імплантації.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 20 червня 2018 р. № 520
  Київ
  Про внесення змін до переліку лікарських засобів та медичних виробів, які закуповуються на підставі угод щодо закупівлі із спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі за напрямами використання бюджетних коштів у 2018 році за програмою “Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до переліку лікарських засобів та медичних виробів, які закуповуються на підставі угод щодо закупівлі із спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі за напрямами використання бюджетних коштів у 2018 році за програмою “Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 278 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 36, ст. 1263, № 42, ст. 1497), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73